Főoldal Profilom Regisztráció Kilépés Belépés
Üdvözöllek Vendég | RSS
Péntek
2024-03-29
10:30 AM
Metin2
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: PowerFighter  
Fórum » Metin2 » Hackek » Hack-shield kiiktatása
Hack-shield kiiktatása
PowerFighterDátum: Szerda, 2013-01-23, 9:45 PM | Üzenet # 1
A legjobbak közt
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 394
Hírnév: 1098
Állapot: Offline
Sziasztok kedves metinezők,fórumozók,okulni vágyók!

Sok helyen olvastam már,hogy hiába van ilyen-olyan dll kiterjesztésű fájlotok,ami elméletileg a hackshield kiiktatására hivatott,nem csinál semmit...Alone már leírt egy magyarázatot,ám eléggé felületesen. Itt egy másik véglet,amit bármilyen alapszintű tudással rendelkező "mezei user" is meg tud oldani. Lássunk is hozzá!

1. Nyissuk meg a Start menüt,majd válasszuk a futtatás (Run) opciót.

2. Gépeljük be "regedit" (idéző jelek nélkül!),majd nyomjunk ENTERT.

3. Felugró ablakban található bal oldali listából válasszuk ki a "HKEY_LOCAL_MACHINE" lehetőséget.

4. Ha eddig megvan,kövessük a következő útvonalat: SYSTEM->CurrentControlSet->Services->EagleNT

5. Kattintsunk a jobb egérgombbal az "EagleNT" feliratra,majd válasszuk ki az "Engedélyek" (Permissons) menüpontot.

6. A felugró ablakban kattintsunk a "Hozzáadás"(Add),majd az ezt követő ablakban a "Speciális"(Advanced) gombokra.

7. Az így kapott ablakban keressük meg a "Keresés most" (Find now) gombot,majd kattintsunk rá.

8. Az alul megjelenő listában válasszuk ki a "Mindenki" (Everyone) lehetőséget,majd kattintsunk az "OK" gombra.

9. A következő lehetőségnél is kattintsunk az OK gombra.

10. Az így kapott ablakban a "Mindenki engedélyei"(Everyones permissons) felirat alatti listában pipáljuk ki mindkét lehetőségnél a "Megtagadás" négyzeteket.

11. Ha ez megvan,kattintsunk az "Alkalmazás"(Apply), majd az "OK" gombra. Fel fog tenni egy kérdést,erre nyomjunk egy "Igen"(Yes)-t.

Ha mindent jól csináltunk,a hackshield ki van iktatva. Jó szórakozást

Kiegészítés: Elképzelhető,hogy egy-egy újraindítást követően -akár a klienst indítjátok újra,akár a gépet- a HS automatikusan aktiválódik (a hajnali órák során végzett teszten erre is fény derült.) Ha ez megtörténne,végezzétek el ismét a fenti művelet sort,vagy szimplán csináljátok a következőt:
Start->Futtatás->regedit->HKEY_LOCAL_MACHINE->SYSTEM->CurrentControlSet->Services->EagleNT
Ha eddig eljutottunk,akkor jobb klikk->Engedélyek. A felugró ablakban felül találhatunk egy listát. Keressük ki a már hozzáadott "Mindenki" (Everyone) lehetőséget,majd kattintsunk az "OK" gombra. A HS ismét kiiktatva. Jó csalást!
 
kozsirm17Dátum: Szerda, 2020-02-05, 8:54 PM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
szia
hol nyissam meg a start menüt? nem értem az egészet sad 
VZSF root szerót  szeretnék csinálni virtualboxal nekem a mapp editor nem jó mert hacket észlel.
 
Fórum » Metin2 » Hackek » Hack-shield kiiktatása
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:


 Copyright MyCorp © 2024
Honlapszerkesztő - uCoz