Főoldal Profilom Regisztráció Kilépés Belépés
Üdvözöllek Vendég | RSS
Péntek
2024-03-29
12:49 PM
Metin2
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: PowerFighter  
Fórum » Jó ha tudod, pár dolog kezdőknek » Kezdőknek » Jó ha tudod, pár dolog kezdőknek.
Jó ha tudod, pár dolog kezdőknek.
PowerFighterDátum: Péntek, 2013-11-15, 10:30 PM | Üzenet # 1
A legjobbak közt
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 394
Hírnév: 1098
Állapot: Offline
Sziasztok.

Nem hittem volna hogy egyszer is nyitok egy ilyen témát, de annyi kezdő lett hirtelen a fórumon, és mindenen megvannak lepődve ami változott 2010 óta, hogy inkább nyitok egy témát letisztázni pár dolgot.

Kezdjük.

1. Miért kell MC hogy más csatlakozzon a 2011+ SF-emre, régen nem kelett! Visszadob kariválasztás után.
Nos, az MC kényszerített csatlakozást hoz létre. A 2008-9 SF-eknél is használtad, éppen csak nem tudtál róla.
Indító kreátor.. Rémlik? Na az is egy MC, csak minden cucc belevan építve a bin/exe-be, és nincs felugró ablak (surafejes)
Ide még azt megjegyzem, szervergép, vps esetén nem kell mc, és akkor se ha a vboxos szerverre csak te akarsz csatlakozni a saját gépedről.

2. Mi a különbség a 2008, 2011, 2012, 2013 as fájlok között?
Nos először is, a 2008, 2011-2 fájlok között csak a szint kijelzés, simán felmehetsz egy 2008 as kliensel 2011-2 es fájlra, és fordítva is, az már más kérdés hogy buggolsz majd.
A 2011-2 és 2013 között már jócskán van különbség... 2013 as sfbe (Márha 34k game fájl van) abban már GF like kosztüm, pet rendszer van. Itt viszont a kapcsolódás már nem megy 11-2 kliensel 13 fájlra vagy vissza, csak ha elvégzel pár módosítást.
2008-12 fájlok és kliensel pongot használnak, 2013 fájlok fingerprintet, "újjlenyomat ellenőrzés" és egy új login rendszert, ami a fontos hogy ez a login rendszer miatt nem tudsz csatlakozni. (Nem kliens bejelentkező ablak dizájnra gondolok)
Ez kivesézve.

3. Milyen portokat kell nyitnom? Nem tudom!
Először is minden ch és game99 corejaiban tudod megnézni a config fájlban+auth config fájlában usr\home\game\g1\auth itt letöltöd a config fájlt megnyitod, ha rákeresel benne "PORT:" szóra. A channelek mappái ahol a config fájl van: usr\home\game\channel1-x és game 99 (vagy ez almappáiban invoice esetén)

4. Régen csináltam egy f@sza szervert de 2008 as fájlból, meg lehetne csinálni fix levelessé?
Persze, csak szerezned kell bele egy fix leveles game fájlt meg egy hozzá kompatibilis klienset. Nos itt a fórumon van game fájl, csak nem mondták el pontosan melyik kliensel kompatibilis, anno én is próbáltam de ugyanúgy buggoltatta bármilyen kliensel, mint game fájl csere előtt. Inkább mentsd le a questeket, mappokatés tedd át egy 2011-13 sfbe, hidd el jobban jársz.

5. Megéri váltani 2013 sfre 2011 ről? 
2008ból igen, 2011-2 ből csak abban az esetben, ha te nem tudtad megoldani az egyes dolgokat bele, mint pl kosztüm rendszer. Én franzit használok, mindent beletudtam tenni ami az Invoice-ba van, így én pl nem váltok.

Ha van bármilyen kérdésed, írj pü-t és válaszolok, ha időm engedi, és ide is kiírom,ha olyan kérdés, hogy másnak is tiszta legyen.
 
Fórum » Jó ha tudod, pár dolog kezdőknek » Kezdőknek » Jó ha tudod, pár dolog kezdőknek.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:


 Copyright MyCorp © 2024
Honlapszerkesztő - uCoz