Főoldal Profilom Regisztráció Kilépés Belépés
Üdvözöllek Vendég | RSS
Kedd
2024-04-16
11:38 AM
Metin2
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: PowerFighter  
Fórum » Privát Szerverek » Külföldi Root szerverek » Dynasty2 [ENG] Root 24H!
Dynasty2 [ENG] Root 24H!
PowerFighterDátum: Vasárnap, 2013-02-03, 11:36 AM | Üzenet # 1
A legjobbak közt
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 394
Hírnév: 1098
Állapot: Offline
Sziasztok, hoztam 1 komoly Angol privát szervert.
Régen is üzemelt a szerver - Immortals2 néven de megszűnt, és most újra üzemel sokkal nagyobb szervergéppel.
Tulajdonságok:
- Megállás nélkül fut. /1-2× 2perces Rebootok minden héten!/
-GF Szerver (többnyire)
-Max Lv99.
-Szórzók: Háát... fejlődni nehézkés kicsit : ), a yang drop ne tévesszen meg senkit mert az elején kicsit rossz lessz, de ha sd1 végén nagypókokat megnézitek 100-500k // és a kedvencem : ) vörös erdő drop 200k alatt még nem kaptam és a max 1.6milla.
-Kereskedők: 0-30as fegyverek+9en// 0-42ig +9 vértek
- lvl 30-ason kezdesz +9 fms és a kasztodhoz kellő cuccokkal, 1-es Pacival ( Lómedált vöröserdőben dobnak a kis gombák vagy micsodák, elég sokat!
-Gyöngyöket 85-90 metin vagypedig 500milla 200db kagyló és nyitogatsz ( 1 nap alatt feka+9 csata+8 nem volt nehéz:))vörös dropja miatt
- vannak Küldetések írja is hogy mit kell csinálnod könnyűek/ és jutalmakat kapsz!
- LÉLEKKŐ > sd2 nagypók / 85-90 metin/ 75+tól zöldfák droppolják.

Weboldalon mindent megtaláltok : http://www.dynasty2.com/

Engem Hannibal néven találtok meg de rajtam kívűl 2 magyar is van már fent: Huseee az egyik, és a másik pedig : krokk <-- tőle kaptam a cuccokat ő már 2 napja tolja 75-ös csak vörösbe farmol, ha szükségetek van cuccokra akkor írjatok rá nekem is ingyen adott pár cuccost , fekák,65fegyók ami nem kell neki azokat osztogatja magyarok között
Sok szeretettel várok mindenkit remélem sokan jöttök nagyon jó kis szerver!
 
Fórum » Privát Szerverek » Külföldi Root szerverek » Dynasty2 [ENG] Root 24H!
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:


 Copyright MyCorp © 2024
Honlapszerkesztő - uCoz